PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106418}

Wariaci z Karaibów

Mais qui a tué Pamela Rose?
6,1 2 602
oceny
6,1 10 1 2602
Wariaci z Karaibów
powrót do forum filmu Wariaci z Karaibów

Tyle sie nasłuchałam, znajomi tak mi polecali, ze takie śmieszne itp. Niestety nudziłam sie okropnie... Miałam ochotę wyłączyć film po 30 minutach, ale (sukces) dotrwałam do końca. Tylko parę razy 'się uśmiechnęłam' - nie mówię tu o jakimś wybuchu śmiechu co zdarza mi sie często przy oglądaniu komedii :D No cóż... polecić niestety nie mogę :D nooo aleee... 3/10 za 'niektóre' śmieszne dialogi... :):)

I_Zunia

jakie zatem komedie są Twoim zdaniem godne uwagi?

ocenił(a) film na 9
Binula

właśnie! Różne są "poczucia humoru"... :/

ocenił(a) film na 4
I_Zunia

Jak dla mnie 4/10, spodziewałem się, że się trochę pośmieję, a tu parę razy się uśmiechnąłem (i już nawet nie pamiętam kiedy i z czego).
W moim odczuciu jest to film do oglądania w akompaniamencie jakiejś używki, na trzeźwo jest po prostu nieśmieszny i potwierdza to kilka komentarzy się tu znajdujących.

zaq_84

"Jak dla mnie 4/10, spodziewałem się, że się trochę pośmieję, a tu parę razy się uśmiechnąłem (i już nawet nie pamiętam kiedy i z czego)."



Pewnie uśmiechnąłeś się przy napisach końcowych...lool

adamwis25

ja tam używek nie biorę, a film uważam za świetny. Uważam, że dla Polaków powinni stworzyć nowy rodzaj komedii, bo praktycznie żaden im nie pasuje- ciekawe z czego to wynika...

ocenił(a) film na 10
I_Zunia

Mi też wszyscy polecali, że takie śmieszne i mieli rację bo film jest bardzo śmieszny. Przynajmniej nie jest to durna amerykańska komedia.

I_Zunia

też się zawiodłam, ale bylo parę śmiesznych momentów. Generalnie film dobry do połowy. Potem już nieśmieszny. Ale obejrzeć można..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones