PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106418}

Wariaci z Karaibów

Mais qui a tué Pamela Rose?
6,1 2 602
oceny
6,1 10 1 2602
Wariaci z Karaibów
powrót do forum filmu Wariaci z Karaibów

Szczególnie zabawny dla tych, którzy oglądają CSI: kryminalne zagadki i lubią francuski humor typu Taxi. Warto zobaczyć co francuzi myślą o serialach tego typu i prezentowanym w nich obrazie agentów FBI ;P
Trafne spostrzeżenia, świetne dialogi i humor wcelowany doskonale. Trzeba się wsłuchać, polecam!!

Barbasiss

Jak lubię humor z Taxi to ten film był głupi i te wszystkie żarty wcale mnie nie śmieszyły. Według mnie to słaba kopia "Nagiej broni".

ocenił(a) film na 7
Misiek_32

Film nie był zły wręcz przeciwnie, Francuzi robią całkiem przyzwoite kino - dużo leprze niż Polskie.
Co do ich humoru to Amerykański klon NY Taxi to słabizna w porównaniu z francuskim Taxi. A wracając do "Piratów" to przyzwoicie się go oglądało, humor dobry słabszy od angielskiego ale przyzwoity - najlepszy motyw z autem (ostatni jaki się ostał)-wymierzone w amerykanów, film na pewno wart obejrzenia.

sokoleokoo2

Znacie inne takie absurdalne komedie francuskie? oglądałam na razie to, i moje ukochane RRRrr, i Asterixy. Znacie coś jeszcze? chodzi tu głównie o absurdalny francuski humor.

efemera

Jest już sequel (też na FW): Mais qui a re-tué Pamela Rose? (2012).
Skoro lubisz RRRrrrr.... , to może Ci się spodoba
MINORR Jean-Jacques Annauda, albo
DIDIER Alaina Chabata (i z nim w roli tytułowej) - ten szczególnie polecam :).
Był jeszcze BILET W PRZESTRZEŃ KOSMICZNĄ Erica Lartigau, ale raczej nieudany.
Mało absurdalna, ale doskonała francuska autoironia w wykonaniu Kada Merada i reszty obsady w
JESZCZE DALEJ NIŻ PÓŁNOC Boona.
A z trochę starszych:
GOŚCIE, GOŚCIE I i II (tylko francuskie),
PRZYJACIEL GANGSTERA,
WASABI - HUBERT ZAWODOWIEC,
PLOTKA,
KOLACJA DLA PALANTÓW,
PECHOWIEC i każdy film z Pierrem Richardem
no i oczywiście wszystkie z De Funesem.
Pozdrawiam:)

lilo61

sequel jest, ale napisów brak:(((

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones