PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106418}

Wariaci z Karaibów

Mais qui a tué Pamela Rose?
6,1 2 602
oceny
6,1 10 1 2602
Wariaci z Karaibów
powrót do forum filmu Wariaci z Karaibów

"w szkole musiałem zakładać worek na głowę żeby dzieci jadły (...) tylko w Halloween nie musiałem
się ukrywać"
"jak długo pracuję, a pracuję już miesiąc, to takiego czegoś jeszcze nie widziałem"

Scena w prosektorium z muzyką :D

"Uduszono ją poduszką, kołdrą, albo świnką morską"

Ujdzie ;)



ocenił(a) film na 6
andre_

Piona! :D

ocenił(a) film na 6
andre_

"mam dwie lewe nogi. wszystkie identyczne. oprócz prawej." :D

andre_

Ostatnio często puszczają ten film na Stopklatce.

Oprócz tego, co wypisałeś dodam jeszcze:
Scena ze zdjęciem - jeden detektyw bierze do rąk zdjęcie i mówi zdziwiony "Ona miała moje zdjęcie!".
Drugi detektyw bierze to zdjęcie i mówi "To jest moje zdjęcie!". Potem okazuje się, że to lusterko było :D

Ginger w wannie z głową pod wodą - a oni obydwaj myśleli, że ona chce pobić rekord świata i czekają pod drzwiami :D
Potem dialog: - wy ją znaleźliście? - tak. - bo jeszcze minuta i... - i rekord świata?

Jak wjechali samochodem do tunelu, jakiegoś sklepu obuwniczego i gdzieś jeszcze - i akurat tego kamerą nie pokazali :D
Tylko słyszeliśmy ich rozmowę i widzieliśmy pieska będącego z tyłu samochodu.

Jak Ginger mówi detektywom coś ważnego o zabitej Pameli, a operatorzy akurat wtedy odjeżdżają od nich kamerą i pokazują rozmowę dwóch facetów z karetki, jeden ma pretensje do drugiego, ze ten nie włączył syreny, bo z syreną jest fajniej :D

"Jestem twoim ojcem" :D

ocenił(a) film na 8
Vanessa100

Trochę tego jest, trzeba ze 3 razy obejrzeć. I czwarty raz w wersji oryginalnej, bo na pewno w tłumaczeniu też niejedno zginęło.

andre_

Pod koniec filmu wspomnieli o Pałacu Kultury i Ostrowcu Świętokrzyskim ;)
Zastanawiam się, czy tak było w oryginale, czy też raczej to wymysł polskich lektorów :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones