filmweb.pl
Filmy
Strona główna filmów
Premiery i zapowiedzi
Zwiastuny
Baza filmów
Baza osób kina
Baza postaci
Baza światów
Nagrody
Newsy
Recenzje
Magazyn
Filmweb poleca
Programy filmwebu
Seriale
Strona główna seriali
Premiery i zapowiedzi
Baza seriali
Baza programów
Newsy
Recenzje
Serial Killers
Gry
Strona główna gier
Premiery i zapowiedzi
Baza gier
Recenzje gier
Rankingi
Ranking nowości
Ranking top 500
Ranking oczekiwanych
Nowości serialowe
Seriale top 500
Filmy na VOD
Seriale na VOD
Oryginalne produkcje
Ludzie filmu
Najlepsze role
Gry wideo
Box office
Filmy dla mężczyzn z marką BIC
Canal+
Mój Filmweb
Oceny znajomych
Rekomendacje
Mój profil
Chcę zobaczyć
Moje oceny
Konkursy
Quizy
Ankiety
Ranking użytkowników
Forum
Repertuar Kin
VOD
Popularne
Nowości
Najlepsze
Wkrótce
Darmowe
Program TV
Program TV
Zobacz sekcję
Grand OFF
2008
http://www.grandoff.eu/
Festiwal Grand Off im. Witolda Kona
Data wręczenia nagród:
29 listopada
Grand Off - Europejskie Nagrody Filmowe Niezależnych (do 2008)
Najlepsza fabuła
wygrane
Cellule Morte
(2008)
Lou Maho
nominacje
97.4
(2008)
Alessandro de Cristofaro
,
Alessandro Abbate
Entre chiens et loups
(2008)
Jean-Gabriel Périot
Klej
(2008)
Przemysław Filipowicz
L'Homme qui marche
(2007)
Aurelia Georges
Traumalogía
(2007)
Daniel Sánchez Arévalo
Najlepsza aktorka
wygrane
[Mai Ann Lee]
Mai Ann Lee
Cellule Morte
(2008)
nominacje
Geno Lechner
Polska Roadmovie
(2007)
Louise Fullerton
True Colours
(2007)
Liane Düsterhöft
Zwischen Licht und Schatten
(2008)
Lucy Liemann
Życie prywatne
(2006)
Najlepszy aktor
wygrane
[Neil Maskell]
Neil Maskell
jako Neil w filmie
True Colours
(2007)
nominacje
Vincent Rottiers
664 km
(2008)
Bruno Crucitti
97.4
(2008)
César Saracho
L'Homme qui marche
(2007)
Aleksandar Djurica
Uspavanka za decaka
(2007)
Najlepsza reżyseria
wygrane
[Lucas Figueroa]
Lucas Figueroa
Boletos por favor
(2008)
nominacje
Arnaud Bigeard
664 km
(2008)
Alain Basso
D' Entre les morts
(2006)
Christoph Heimer
Dentophobia
(2008)
Aurelia Georges
L'Homme qui marche
(2007)
Najlepsze zdjęcia
wygrane
Dreams and Awakenings
(2008)
Bertrand Bourdel
nominacje
Afterville
(2008)
Paolo Bellan
Gólgota
(2008)
Tomàs Pladevall
Muriendo
(2008)
Marco Zimprich
Zwischen Licht und Schatten
(2008)
Dennis Jackstien
Najlepszy film animowany
wygrane
Sudstadt
(2007)
Malte Jehmlich
,
Nicolai Skopalik
,
Nils Voges
nominacje
Death by Scrabble
(2007)
Katie Steed
Los Algos
(2007)
Pol Mainat
,
Daniel Cerdà
,
Jaume Copons
Under construction
(2007)
Zhenchen Liu
Wszystko płynie
(2007)
Edyta Turczanik
Najlepszy film dokumentalny
wygrane
Ostatnia karta
(2008)
Sylvain Biegeleisen
nominacje
Héroes, no hacen falta alas para volar
(2007)
Ángel Loza
Stories of Sevdah - the Balkan Blues
(2007)
Robert Golden
Teraz Polska
(2006)
Michał Biliński
The Return
(2008)
Jo Parkes
,
Sven O. Hill
Najlepszy film spoza Europy
wygrane
Anioły umierają w ziemi
(2008)
Babak Amini
nominacje
Ambulancia
(2007)
Richard Legaspi
Féminin, masculin
(2007)
Sadaf Foroughi
Seruppu
(2006)
Amudhan R.P.
Shadows of Silence
(2008)
Shahriar Pourseidian
Najlepszy montaż
wygrane
Deus Não Quis
(2007)
António Ferreira
nominacje
Arrêt demandé
(2008)
Jenny Frenck
Ha'Ulpan
(2006)
Sari Ezouz-Berger
Otto parole
(2007)
Andrea Doniselli
Retour à Labradoria
(2007)
Benoît Sauvage
Najlepszy scenariusz
wygrane
Życie prywatne
(2006)
Abbe Robinson
nominacje
In the National Interest
(2008)
Phil Martin
Le Vrai Père Noël
(2007)
Yohann Delozier
,
Mathieu Delozier
Mal aguero
(2008)
Fernando Usón
Sick
(2007)
Mike Rymer
Un Hombre tranquilo
(2007)
Aránzazu G. Bayón
Wyróżnieni w roku 2008
Cellule Morte
(
2/2
)
True Colours
(
1/2
)
Życie prywatne
(
1/2
)
Boletos por favor
(
1/1
)
Ostatnia karta
(
1/1
)
Sudstadt
(
1/1
)
Deus Não Quis
(
1/1
)
Anioły umierają w ziemi
(
1/1
)
Dreams and Awakenings
(
1/1
)
L'Homme qui marche
(
0/3
)
Pobierz aplikację Filmwebu!
Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.